Samoprzylepne taśmy antypoślizgowe

Taśmy antypoślizgowe przeznaczone są do montażu we wszystkich obszarach, gdzie istnieje niebezpieczeństwo poślizgnięcia się i wypadku. Montuje się je na stopniach, posadzkach, po to obniżyć niebezpieczeństwo i niebezpieczeństwo upadku. Są dobrane do montażu na wielu odmianach powierzchni – betonowych, marmurowych, z drewna, z ceramiki i z kamienia.
Do zastosowania wewnątrz i zewnętrznego na schodach, posadzkach i ciągach komunikacyjnych.

Na zewnątrz niebezpieczeństwo wypadku wzrastaw czasie jesienno – zimowym, kiedy to woda, lód i śnieg ponadto potęgują ryzyko. Szczególny polimerowy nośnik taśmy wraz z powierzchnią samoprzylepną sprawiają, iż montaż taśmy prawdopodobny jest na każdej powierzchni.

Taśmy antypoślizgowe dostępne są w rolkach o szerokości 25 oraz 50 mm w sześciu barwach i jako przeźroczyste. Zapewnia to sposobność doboru taśmy do każdej podłogi, tak aby była jak najmniej dostrzegalna, bądź przeciwnie – aby spełniała rolę taśmy oznaczeniowej kontrastem barwnym zwracając uwagę na miejsca najbardziej zagrożone.

Montaż taśm antypoślizgowych – trzeba oczyścić podłogę, na jaką ma być aplikowana taśma, przyciąć koniec taśmy, zdjąć powierzchnię chroniącą klej samoprzylepny i przymocować taśmę w wskazane miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>